NP Palco Sp. z o.o.

  • ul. Energetyków 23/5, 20-468 Lublin

Oferta

Zapoznaj się z nasza ofertą

Zapewniamy Ci kompleksową obsługę
w zakresie montażu oraz wynajmu rusztowań

Skontaktuj się

Oferujemy wysokiej jakości rusztowania aluminiowe, które są idealnym rozwiązaniem przy pracach konserwacyjnych, budowlanych, wykończeniowych lub w każdym innym przypadku pracy na wysokościach wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz.

Wielką zaletą tego rusztowania jest jego niska waga oraz możliwości jezdne, dzięki blokowanym kółkom z możliwością regulacji wysokości co ma duże znaczenie podczas przemieszczania po nierównym terenie. Zbudowanie konstrukcji rusztowania tzw. „wieży” z poszczególnych elementów jest łatwe. Montaż i demontaż nie wymaga użycia narzędzi jest prosty i intuicyjny.

Oferujemy długoterminowe jak i krótkoterminowe usługi wynajmu podnośników na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Posiadamy liczne oddziały, wynajem podnośników koszowych itd. realizujemy na bieżąco w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Białystok, Bełchatów, Lublin, Poznań, Szczecin, Tychy, Wrocław.

Wynajem podnośników z profesjonalnym wsparciem

Zaopatrujemy wykonawców i administratorów obiektów energetycznych, chemicznych, rafineryjnych oraz wielu innych projektów. Podnośniki wykorzystywane są głównie do prac: montażowych, malarskich oraz wszelkiego rodzaju serwisów na wysokości.

Realizując umowy wynajmu zapewniamy podnośniki spełniające wymogi bezpieczeństwa, gwarantując urządzenia posiadające aktualne odbiory UDT.

W naszej ofercie (wynajem i zakup) znajdują się różne typy szalunków (deskowania) - stropowe, ścienne systemowe oraz ścienne . System podpór stalowych (szalunki stropowe) może służyć również jako podparcie istniejących elementów konstrukcyjnych na czas prowadzonych remontów.

W ofercie firmy Ramirent znajdują się wciągarki budowlano-towarowe pochyłe, wciągarki linowe i wciągarki do montażu rusztowań. Bogata oferta dostępnych wysokości roboczych pozwala na bezpieczny, sprawny, a zarazem komfortowy transport materiałów.

Zsyp budowlany pozwala na szybki i bezpieczny transport gruzu do pojemników ustawionych bezpośrednio pod remontowanym budynkiem.

Konstrukcja ta wykonana jest z polietylenu, co zapewnia jej dużą odporność na uszkodzenia. Oferowane przez nas zestawy są proste w montażu; istnieje też możliwość dostosowania ich wielkości do wysokości budynku. Zestawy składają się z kosza zasypowego i elementów podstawowych, które po ukończonym montażu tworzy zsyp budowlany o długości 8 metrów.

Nasze ogrodzenia cechuje prostota i szybkość montażu. Są przede wszytskim wykorzystywane do zabezpieczenia placów budowy, imprez masowych oraz tymczasowych placy handlowych. Dzięki zastosowaniu w naszych produktach materiałów najwyższej jakości możesz korzystać z nich przez bardzo długi czasu w różnych warunkach pogodowych.